Soulink Consulting | HAKKIMIZDA
15366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15366,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Bize başvurabilirsiniz

Yeni yatırım, büyüme, taşınma, kapanış veya yasal düzenlemeler ve piyasa şartları nedeniyle iş hacminde oluşan küçülme ve benzeri süreçlerde “değişimin insanları dahil eden bir şekilde kolaylaştırılması” gereken durumlarda, üst yönetim seviyesinde ve iş birimleri arasında uyumlanma ve işbirliği ihtiyacı doğduğunda size destek oluyoruz.

Ekip

Biz, yüksek ve sürdürülebilir performansın çalışanlarının anlam dünyalarını besleyen kurumlarda gerçekleşeceğini düşünen; her çalışanın inisiyatif aldığı ve işbirliği içinde değer ürettiği “Ortak Liderlik” ikliminin gereğine inanan; bu yönde ilerlemek isteyen kurumların değişim çabalarını kolaylaştırmayı misyon edinmiş iki yol arkadaşıyız.

Yaklaşımımız ve Metotlarımız

Temel yaklaşım olarak Sistem Koçluğu’nu kullanıyoruz. Takımların tüm bireylerinin ortak katkısı ile kendi yanıtlarını, çözümlerini ve ilerleme gündemlerini bulmalarını destekliyoruz. ORSC Sistem Koçluğu ve Art of Hosting başta olmak üzere farklı disiplinlerden içselleştirdiğimiz yöntemleri deneyimlerimizle harmanlayarak kullanıyoruz.